Mahmut Bey Döner

Hakkımızda

Mahmut Bey Döner müşterilerine daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için 2013 yılından beri, döner restoran konseptinde siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Özenli hizmet, güler yüzlü servis, uygun fiyatlar, tandır lavaşımız ve tadına doyulmaz Yaprak Döner keyfi için, 200 kişilik kapasitemiz, paket servis hizmetimiz, hem kapalı hem açılabilir bahçe alanına sahip olmanın avantajıyla, sizlere en güzel hizmeti verebilmenin gayreti içindeyiz.

Balıkesir, Çanakkale bölgesine ait etler, İslami Helal kesim kurallarına uygun şekilde kesilip  soğutuculu araçlarla soğuk hava zinciri kırılmadan imalathanemize ulaşmaktadır. Hiçbir katkı maddesi bulunmayan ürünlerimiz, uzman ustalarımız tarafından günlük olarak işlenerek, işletmemize özel yöntemlerle terbiye edilip yaprak döner haline getirilmektedir.

İstanbul’un gelişen bölgelerinden Kurtköy Metro Meydan ve Parkının ferah alanında, kendi özel otopark imkanımızla, park sorunu yaşatmadan sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.